pl en

O firmie

Firma CONNEXX w obecnej postaci powstała w 2010 roku, jednak główni zaangażowani inżynierowie oraz montaży działają na rynku od 2007 roku. Przez lata działalności na rynku nowych technologii firma wyspecjalizowała się w dostarczaniu najwyższej klasy rozwiązań IT.  Podstawą naszego działania jest przekonanie, że instalacja nowoczesnych systemów nie musi być bardzo kosztowna, ponieważ jesteśmy w stanie projektować kilka systemów w oparciu o jedną infrastrukturę sieciową. Dzięki takiemu podejściu nie tylko znacząco redukujemy koszty instalacji, ale jednocześnie zwiększamy możliwości zarządzania nad całością i każdym systemem z osobna.

Firma jest w stanie wykonywać instalację na terenie Polski ale również innych państw europejskich, co potwierdza instalacja w Miedzynarodowej Szkole w Dreznie czy w czeskim mieście Bilovec.

Grono naszych klientów powiększa się z każdym dniem dzięki temu, że obecni klienci zadowoleni z naszych usług, polecają nas swoim partnerom biznesowym.

Jeśli chcecie Państwo dołączyć do grona firm obsługiwanych przez profesjonalnego i rzetelnego partnera, zapraszamy do działu Kontakt.

Partnerzy